Yorumlarınız

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Mükemmel  bir i nsan işinin ehli kesinlikle tavsiye ederim.

T. Çağlayan

88 yaşındaki babam Hüseyin Can’ı daha öncede başka doktorlara muayene ettirdiğimizde dizlerindeki sıvıların bitmiş olduğunu ve ameliyattan başka çare olmadığını söylediler. Babam bastonla zor yürüyebiliyordu. Prof.Dr.Murat Bozkurt hocama getirdim muayene ettirdim. Murat hocamda ameliyat gerekli ama amcanın yaşı büyük olduğu için riskli dedi ve iğne yapmayı önerdi bizde kabul ettik. Murat hocam kendisi İğneleri yaptıktan 3 gün sonra babam çok rahatladı bastonu bıraktı 88 yaşındaki adam neredeyse koşmaya başlayacak duruma geldi. Murat hocama ve ekibine katkılarından dolayı çok çok teşekkür ederim.

M.Can

Murat bey 5 ay önce eşime kalça protezi ameliyatı yaptı süreç boyunca bizim yanımızda olması bu kadar bizimle ilgilenmesi çok hoşumuza gitti çok vicdanlı ve ilgili bir doktor . İyi ki varsınız Murat hocam .

Tuncay Ö.

Tavsiye üzerine geldiğim Murat Bozkurt hocamdan çok memnun kaldım . Mütevaziliği ile ayrı, cerrahlığı ile eşi bulunmaz bir insan. Çalışan personelleri de çok güler yüzlü . Kendinizi hemen oraya adapte edebiliyorsunuz. Ülkemizin büyük bir değeri Murat bey . Kendisine ve ekibine sonsuz sevgilerimle..

Rabia Ö.

Sivas’tan Murat hocam için geldik annem Fatma kışın dizlerinde çok agrıları vardı Sivas’taki doktorlar sadece agrı kesici krem veriyordu eğilip hiç birşey alamıyordu geceleri ağrıdan uyuyamıyordu. Murat hocam her iki diz prgf enjeksiyonu yaptı anneme agrıları geçti iyi ki gitmişiz . Murat hocam ve çalışan arkadaşlara da çok teşekkür ederiz bizimle çok ilgilendiler.

Zehra U.

Babamın artık yürüyemediği bir dönemde murat hocamla tanıştık herkes ameliyat derken hocam prp ile çözüm bulacağımızı söyledi .Allah razı olsun ameliyatsız babam düzeldi

Tebareke C.

Murat hocam size buradan ne yazsam az. Babamın diz kapağındaki sorundan dolayı ümitsizliğe düştüğümüz bir anda mucize gibi çıktınız karşımıza. Diğer doktorların geç kalınmış dediği için hiç bir müdahale yapılmayan babamın dizlerini eski sağlığına kavuşturdunuz. Hem bir hekim olarak hemde hastalarınıza olan yaklaşımınız için çok teşekkür ederiz.

Burcu K.

Yıllarca kalçamdaki yapısal bozukluk yüzünden ağrılar ve acılar çektim..Çok kıymetli doktorum Murat Bozkurt beni bu ağrılardan acılardan kurtardı..Bana yeni ve sağlıklı bir yaşam sundu.. Kendisinin hastaya yaklaşımına ve işindeki disiplinine hayran oldum..İyi ki varsınız..

Sultan D.

Murat hocamla 2021 Mart ayında tanışma şerefine ulaştım dizlerimde menisküs yırtığı,kıkırdak doku bozukluğu ve sıvı kaybi ve doğal olarak kireçlenme vardı kendisi yaşım genç olduğu için ağrılarım hafiflesin diye prp uyguladı ama belli bir süre sonra tekrar ağrılarım başladı ve amaliyat ve kök hücre tedavisi yaptirma kararı aldık henüz 11 gün oldu inşallah bende sağlığıma hocam sayesinde kavuşacagim saygıyla hormetle sevgiyle anacagim bir doktor.

G.Ö.

30 lu yaşlarda femurda travma teşhisi kondu veçaresi yok, 60 yaşlarda çift taraflı platin takılır dediği zaman Dr şok yaşamıştım. Murat hocayla hayatım değişti. Allah razı olsun, kök hücre tedavisi ile ağrılarım gitti. Tanımaktan, kişiliğinden yaptığı işlerden bir Türk olarak gurur duydum.

Z.A.

Hocam hâlâ gözlerinizdeki heyecanı görüyorum inşaallah o masaya birdaha yatmam ama öyle birşey olursa sizi tercih etmek isterim çünkü insan sizin yanınızda rahatliyor her zamanki dediğim gibi rabbim kolaylık versin hakkınızı helâl edin burhaninda selamı var hayırlı cumalar

E.E.

Murat Bozkurt hocam masallah subhanallah bende sizin sayenizde yuruyorum Allah sizden razi olsun basarilariniz daim olsun insallah.

A.C.

4 yıl önce dizlerimdeki sıvı azalması ve buna bağlı olarak yaşadığım diz ağrıları sebebi ile prfg tedavisi oldum. Operasyon sonrası hiçbir ağrım kalmadı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

Seyhan S.

Murat hocam allah sizden razı olsun çok mükemmel bir insansınız sizin sayenizde ağrılardan kurtuldum 15 ay oldu iyileş meyi bekliyorum rabbim sizin gibi hocalarımıza sağlıklı ömür versin.

İ.K.

Allah sizler gibi başarılı ve insanlara değer veren doktorlarımız başımızdan eksik etmesin başarılarınızın devamını insallah

G.E.

Hocam allah yolunu acık etsin aynı benim eşimi de siz sağligına kavuşturdunuz ellerıniz dert görmesin

E.T.

Çok teşekkürler hocam eğer bu gün rahatsak saglik acisindam sizin sayanizde kızım 17 yaş oldu.

M.S.

Hastaneye Geldiğim gün hep dün gibi aklımda 17 yaşında ufak bir kız çocuğuydum. Hayatımın bittiğimi düşünüyordum . Taki sizin gülen yüzünüz sıcaklığınızla karşılaşana kadar.. ☺️ Sonrasında yeniden doğmuş bir benle hastaneden koşarak çıktım.Şimdi üstünden 7 yıl geçti ve ben yepyeni bir dünyaya adım sayenizde hem koşuyorum hemde günlük hayatımı fazlasıyla rahat bir şekilde devam ediyorum. Herşey sizin sayenizde Ne kadar teşekkür etsem az Hocam iyi ki varsınız başarılarınız hep daim olsun.

R.K.

Murat hocamın sayesinde bende dünyaya tekrar gelmiş gibi odum hiç umudum kalmadı anda murat hocamın güler yüzü hastalarına verdiği önem ve değer daha önce hiç bir yerde görmedim ve çok başarılı geçen ameliyatı sayesinde yürümeye başladım.. Allah bir değil bin kez razı olsun çok teşekkürler hocam bir gün bende ziyaretine gelmek istiyorum.

A.N.

Insanlık adına, Türkiye adına büyük bir kazanım. Ama ailesi için büyük fedakarlık yaptığını düşünüyorum. Sizi tanımaktan gurur duyuyorum. Rabbim iki cihanda aziz etsin.

R.O.

Tıpkı beni 20 küsür sene önce sağlığıma kavuşturduğun gibi.ellerin dert görmesin hocam.

E.G.

Murat hocam seninle gurur duyuyorum 2004 ve 2005 yıllarında yapmış olduğunuz ayak bileğim atroskopik operasyonlarinizdan bugüne Allah’a şükür sıfır şikayetim kaldı başarılarının devamını diliyorum selamlar sevgiler.

R.N.

Bu zamana kadar çok ağrı çekiyordum bastona kadar düşmüştüm murat hocama tedavi olduktan sonra allaha şükür hiç bir ağrı sızı kalmadı murat hocama çok minnetarım.

D.B.

Ben böyle bir ameliyat görmedim İnan’ın saat 7 girdim ameliyata kapalı ameliyat etti sayın mükemmel proföser doktorumuz sen daha 40 yaşındasın diye benim psikolojimi düşünerek ve şu an sanki koluma aşı vurulmuş gibi iz var düşünün ameliyatım üstelik 4 saat sürmesine rağmen siz bu meslek için dünyaya gelmişsiniz Hocam 3 yıldır dua ediyorum.

A.L.

Hocam size hergun dua ediyorum sayenizde tekrar saglıgıma kavuştum çok çok selamlar.

G.A.

Hocam sizden Allah razı olsun dünyaya yeni doğmuş gibiyim acıların ve sıkıntıların hepsi geçti iki kalçandan da size ameliyat olmuştum hocam Allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin sizin gibi doktorlara çok ihtiyacımız var hocamRabbim yolunuzu açık etsin Başarılarınızın devamını diliyorum hocam en kısa zamanda ziyaretinize geleceğim.

İ.Y.

Hocam basarilarinizin devamini dilerim sayenizde tekrar yasama sarilmanin ne oldugunu ogrendim 2014 den sonraki hayata baglanmami sizin basariniza borcluyum. Rabbim sizlerin gibi başarılı işine bagli doktorlarimizi eksik etmesin.saygilar.

R.L.

Degerli,murat hocam zor bir total kalca protez ameliyatımı başarıyla gercekleştirdiniz.tüm aktivitelerimi yapabiliyorum.iyiki varsınız.teşekkürler.

E.C.

Allah size sağlıklı huzurlu mutlu yaşam nasip etsin annem sayenizde ayakta… Tekirdağ dan saygılar hocam.

M.T.

Hocam sol omuz ameliyatimi gerceklestirdiniz.cok memnunum ve çok tesekkur ederim 🙂

T.A.

Hocam başarılarınızın devamını diliyorum capraz bag oparasynu gecirdim sizin sayenizde tekrardan saglıklı ve kaliteli bir yaşama ulaştım. Siz ve sizin gibi doktorlara bu milletin ihtiyacı var.

İ.L.

Helal hocam senden allah razı olsun ben bile sayende yürüyorom artık hangi hastaneye gitsem herkes şaşırıyo dızıme o makınayı nası koydu dıyolar ustalıgın burdan belli hocam rabbim işini rast getirsin seni hiç utandırmasın.

M.R.

Benimde hücre naklimde huzurluyum ağrılarım dindi Kendimi sağlığımı anladım rsbbim hocamdan razı olsun ömrünü uzun etmesin inşallah.

D.İ.

Hocam avn hastasiydim kanlandırma ameliyatı yapmistiniz Allah a şükür iyiyim. Çok teşekkürler. Elinize emeğinize sağlık

İ.V.

Murat hocam yıllardır sıkıntı çektiğim idrar kaçırma sorunuma çare oldu. Ne kadar dua etsem az. İlgisi alakası ve işinin ehli olması ameliyat ve muayeneler sürecindeki desteği çok iyiydi. Eğer sizde bu dertden müzdaripseniz ilk adresiniz murat hoca olmalı

H.A.

Murat Bey sizin sıcak ve ilgili yaklasiminiz benim amaliyat olma kararımı vermeme sebep oldu.Hic korkusuz emin ellerde güveni verdi.Amaliyatim çok başarılı oldu size hep duaciyim Rabbim senin gibi hekimlerin ömrünü uzun etsin.Rabbim seni hiç incitmesin dualarimdasin.

Ş.N.

Duygularımı kelimelere dökecek kelime ve cümle bulamıyorum. Allah yar ve yardımcın olsun hocam. dalının uzmanı, insanlığın hası birisin. Allah seni ve senin gibi insana insan gibi davranan kişileri başımızdan eksik etmesin….

F.L.

Kendisi tek kelime ile mukemmel bir hekimdir. Kendisinin gerceklestirdigi ameliyat sonrasinda uzun zamandir yasadigim problemlerim bir anda bitti. Kiymeti bilinesi ve tebrik edilesi bir doktordur kendisi.

H.E.

Herşeyden önce hastaya verdiği değer, gösterdiği muamele ve karakter olarak bölümünde bir numara… onu doktor yapan hastasına duyduğu saygıdır.. Her şey için teşekkürler hocam..

D.L.

Sayın hocam annemin kasığında kanda pıhtılaşma ve gerilme var baya bir sancısı oluyor bu hastalığından dolayı sizin yanınıza mı yoksa bu hastalığın branşı farklı başka bir hocamıza mı gidelim ilginden dolayı allah razı olsun

İ.U.

Tek kelimeyle muhteşem bi insan kendi ailenizden birisi gibi gerçekten işinin ustası biri yardımlarından dolayı gerçekten mutesikkirim murat hocama bu arada şampiyon FENERBAHÇE hocammm:)

E.G.

Önce insan,sonra doktor.Tesadüfen tanıştım.Babamın kalça kemiği ve el bilek kemiği kırılmıştı.Başka bir doktorun hastasıyken Murat hocamı tanıdım.Babamın doktoru kendisi oldu.Böyle mütavazi,sıcakkanlı,insansıl bir doktor tanımadım.Kendisine müteşekkirim,duacıyım.Keşke bütün doktorlar sizin gibi ve ekibinizde ki doktorlar gibi olsa.

N.N.

2011 yılında sağ ayak bileğindeki ağrı nedeniyle Ankara Çankaya Hastahanesine başvurdum ve ameliyat oldum fakat ağrılarım geçmedi tekrar gittiğimde ağrı kesici verilerek gönderildim.2013 yılında Murat BOZKURT Hocamı tanıdım seni ben ameliyat edeceğim dedi ve ameliyatımı oldum.Ağrılarım azaldı Teşekkürler hocam iyi ki varsın Allah seni başımızdan eksik etmesin.Dualarım seninle.

N.R.

Uzun süredir ameliyat risklerinden dolayı ertelediğim protez ameliyatımı Murat Bozkurt hocamızı tanıdıktan sonra olmaya karar verdim. Kendi ameliyatından memnun olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Murat hocamızı tanıma şansına eriştim ve onun güler yüzü, samimiyeti ve verdiği güvenle korkularımdan sıyrılıp ameliyatımı oldum. Şuanda çok mutluyum ameliyatım başarılı geçti. Murat hocama sonsuz teşekkürler. Kendisi ve ekibi çok titiz ve mükemmel çalışıyor. Başarılarının devamını diliyorum.

N.N.

iyiki varsın murat hocam sana seni anlatmaya naatlar senalar yazsam senı anlatamam anlatmakda haddıme değil allah yolunu açık etsin maneviyatçı mugatdesatcı kadir şınaz hocam dualarımız senınle ilhan yılmaz çankırı.

İ.Z.

Doktor ve insan olarak gerçekten çok iyi,para hiç umurunda değil. Diğer başhekimlerin odalarında genelde kalburüstü kişiler varken, Murat Bey’in odasının önünde hep halktan, hatta halkın en fakir tabakasından insanlar bulunur.Kesinlikle güvenebileceğiniz biri…

B.O.

2004 yılında sağ menisküsümün yırtıldı ve tamamı alındı gitmediğim doktor gezmediğim prof. kalmadı herkes sakat kalacağımı söyledi senelerce bekledim taaa ki 2017 yılında Murat hocamla karşılaşana kadar..Bana yaklaşımı,ilgisi muazzamdı..Öyle bir motive etti ki beni koşabilceğime bile inandım.Menisküs transplantasyon ameliyatı geçirdim kadavradan menisküs alındı.2 yıl oldu ameliyat olalı eskiden 5 dk ayakta duramıyorken ben şuan koşuyorum 🙂 Her anımda her sıkıntımda ne zaman arasam bi telefon uzağımda oldu.Ne profesörlere yalvararak gitmiş biri olarak söyleyeceğim tek şey alanında gerçekten en iyisi o.Güvendiğim tek doktor.Eğer o olmasaydı ben daha ne kadar o halde beklerdim bilemiyorum.Allah bin kere razı olsun.Ben hayatımda ne böyle bir doktor ne de böyle bir insan daha görmedim:)Tek amacının insanları iyileştirmek olduğunu ilk gördüğünüzde anladığınızda şükretmeye başlıyorsunuz zaten.Her gün dua ediyorum ayağına taş bile değmesin.O kadar çok şey var ki onla ilgili buraya sığdırmak mümkün değil iyi ki varsın çektiğim tüm sıkıntılardan beni kurtardığın 14 yasında sakatlanmış bir çocuğa 26 yaşında umut olduğun için minnettarım..🙏

Zeynep C.Y.

Murat Hocam hayatta mucizeler olabileceğinin en güzel kanıtı. Onca haykırışlarım gözyaşlarım üzüntüm isyanım hepsini unutturdu, bana yeni bi hayat kazandırdı. Daha henüz 17 yaşındayken başlayan menisküs sıkıntılarım (doğuştan olan diskoid menisküsten kaynaklı ağrılar artık 17 yaşımdayken dayanılmaz hale gelmişti) başka doktorlar tarafından gerçekleştirilen 2 ameliyat sonrası lateral menisküsümün alınmasıyla sonuçlanmıştı. 24 yaşındayken koşamaz 15 dakika bile yürüyemez hale gelmiştim. 40 yaşına geldiğinde protez takılması gerek dediler. Ama ben o dizle 40 yaşını bekleyemez haldeydim. Birkaç profesörle umutsuz görüşmelerimin ardından Murat Hocamla yollarımız kesişti iyi ki kesişti! Kadavradan menisküs nakli yaptı ve bana yeni bir menisküs ve yeni bir dizin dışında yeni bir hayat kazandırdı. Ameliyatımın üzerinden 1,5 sene geçti ve ben koşuyorum zıplıyorum spor yapıyorum saatlerce yürüyorum!! Asla yapamayacaksın denilen ne varsa yapabiliyorum. Hocam iyi ki varsınız ve gönülden inanıyorum ki benim gibi nice hasta için umut ve çare olmaya devam edeceksiniz.

Aylin E.

Murat Hocam’la tanışmam benim için dönüm noktası oldu. Daha önceden başka bir yerde operasyon geçirmeme rağmen tekrar sorun yaşıyordum. Ancak Murat Hocam kök hücre tedavisiyle tanıştırdı beni, çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Böylelikle ayak bileğimdeki kıkırdak problemime çözüm sağlayabildim. Kendisi tüm süreç boyunca hem samimiyetiyle hemde içtenliğiyle o kadar güzel ilgilendi ki kendisine tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum.

Vehbi A.

Murat Hocamla ayak bileği eklemimdeki sorundan sonra bir çok kişinin özellikle yönlendirmesi üzerine tanıştım. Ayak bileği eklemimde oluşan kıkırdak ve kemik hasari sebebiyle ameliyat oldum, kendisi alanında en donanımlı hocalardan olup, tüm hastalarına karşı çok ilgili ve naif davranan bir hekimdir. Her zaman önceliği hastanın iyiliğidir. Kendisine tüm emekleri için çok teşekkür ederim.

Av. Cansu C.

Sol diz çapraz bağ ve kıkırdak kopması nedeniyle Murat Bozkurt hocama ameliyat oldum. Ameliyat sonrası doktorumun ve değerli fizyoterapist ekibinin desteğiyle kısa sürede toparladım. Aktif spor yaptığım için yaşadığım problemlerde sorularıma içtenlikle cevap veriyor ve durumumu yakından takip ediyor. Dizim her geçen gün daha da güçleniyor. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

Ork O.

Eşimin ameliyatının öncesi sonrası ve aklınıza gelebilecek tüm süreçlerini yaşayarak deneyimleme fırsatım oldu. Kısacası bence Atatürkün ‘beni türk hekimlerine emanet ediniz ‘ sözünde bahsettiği hekim profiline etiğine ahlakına vicdanına donanımına yakışan bir hekim…..

Can Y.

Geçirdiğim trafik kazasından dolayı dizimdeki bağlar tahrip olmuştu. Murat Hoca Türkiyede ender yapılan bir metodla dizimdeki bağ tahribatının tamirini ve rekonstrüksüyonunu başarılı bir şekilde yaptı. Hastane ve fizik tedavi süresinde yoğun olsa da ilgiliydi. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum..

Orkun Y.

Omuz ameliyatım Murat hocamın sayesinde çok başarılı geçti. Hastalarina karsi cok ilgili ve guleryuzlu. Size ve ekibimize çok teşekkür ediyorum.

Yüskel İ.

Murat hocama Rızeden gelip kalça protezi ameliyatı oldum. Sonuçlarından çok memnunum. Elinize sağlık

Hikmet K.

Hastalarla İlgili, Güler Yüzlü Olmanız Gerçekten Çok Güzel Hocam. Alanınızda Çok İyisiniz Hocam, Tavsiye Ederim.

Şeyma Y.

Alanında Türkiyenin en iyisi şüphesiz

Ahmet Ö.

I contacted Prof. Dr. Murat Bozkurt, blindly (without any previous personal knowledge or recommendation), to perform two major operations (total and knee and hip replacements) for my Mum and Uncle. I am glad that I did trust him, because I found him a man of integrity, competent and professional.

Surprisingly, the cost of the operations was very minimal! Both my Mum and Uncle are now healthy and happy with the outcome.

I would highly recommend him with confidence.

Zakaria Xoosh

Yorumunuzu Gönderin!

    Şimdi Ara!
    Yol Tarifi